aktualności » uroczystości szkolne

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Nr 3

W tym roku obchody Dnia Nauczyciela w naszej szkole miały miejsce 15. pazdziernika 2004 r. Uroczystość zaszczycili swą obecnością nie tylko nauczyciele i pracownicy szkoły, lecz także emeryci, przedstawiciel Rady Rodziców - p. Piotr Kubiński, Naczelnik Wydziału Edukacji - p. Stefan Januszczyk oraz członek Zarządu Powiatu - p. Adam Żywica.
Oficjalną część rozpoczął przemówieniem p. dyrektor, Piotr Karczewski. Podziękował wszystkim zgromadzonym za trud i wysiłek, przedstawił osoby, które zostały nagrodzone za szczególne osiągnięcia w codziennej pracy dydaktyczno-wychowawczej i na rzecz szkoły.
Nagrodą dyrektora zostali uhonorowani nauczyciele: Hanna Szydlik, Elżbieta Matwiejczuk, Katarzyna Walkiewicz, Irena Dobryłko, Agnieszka Kujtkowska oraz pracownicy obsługi: Stanisława Gerwel, Grażyna Chrapkiewicz, Jan Karpiński, Teresa Dymerska, Leszek Szewc, Teresa Lejk i Danuta Grzegorczyk. Przypomnijmy, że nagrodę Starosty otrzymali p. dyrektor Piotr Karczewski, zastępca dyrektora Wojciech Gramowski, Nina Gałązka oraz Grzegorz Poniatowski.

Aby powiększyć fotografię, kliknij na niej.

Przemówienie dyrektora szkoły

Nauczyciele i zaproszeni goscie