aktualności » uroczystości szkolne

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2004/2005

Dnia 1 września 2004 r. o godzinie 9:00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2004/2005. W świetnych humorach i z uśmiechem na twarzy pojawili się w murach szkoły uczniowie klas drugich i trzecich liceum ogólnokształcącego i gimnazjum sportowego.

Pan dyrektor Piotr Karczewski zaczął uroczystość od przedstawienia nowych nauczycieli. Młodzież z entuzjazmem przywitała panią Jolantę Krawczyk (nauczyciela języka polskiego), panią Katarzynę Krassowską (nauczyciela języka niemieckiego), panią Małgorzatę Olbryś (nauczyciela języka angielskiego), panią Annę Pieńkos (nauczyciela języka niemieckiego) oraz pana Piotra Lisewskiego (nauczyciela wychowania fizycznego).

Następnie głos zabrał, uczestniczący w naszej uroczystości starosta, pan Andrzej Kijewski. Pózniej Pan dyrektor przekazał uczniom kilka informacji dotyczących organizacji nowego roku szkolnego, między innymi wskazał, jakie zajęcia pozalekcyjne będą realizowane w naszej szkole. Największą radość sprawiła informacjia dotycząca koła matematycznego.

Po wyprowadzeniu pocztu sztandarowego uczniowie rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcami.

O godzinie 10:00 po raz pierwszy w murach naszej szkoły zabrzmiał dzwonek dla uczniów klas pierwszych. Na sali gimnastycznej stanęli uczniowie siedmiu klas pierwszych liceum ogólnokształcącego oraz jedna klasa gimnazjum sportowego. Po odśpiewaniu hymnu narodowego i powitaniu młodzieży, pan dyrektor Piotr Karczewski przedstawił wychowawców klas oraz pedagoga szkolnego. Następnie uczniowie złożyli ślubowanie.

Aby powiększyć fotografię, kliknij na niej.

Wprowadzenie pocztu sztandarowego

Przemówienie dyrektora szkoły